ok

Hakkımızda

Bitlis Eren Üniversitesi Rahva Yerleşkesi içerisinde yer alan Yahya Eren Konukevi, Ekim 2015’den bu yana hizmet veriyor. Konukevinin sıcak ortamı ve rahatlığında misafirlerini ağırlayan Yahya Eren Konukevi, merkeze yakınlığıyla da bir şehir otelinden beklenen tüm olanakları sunmaktadır.

Bitlis Eren Üniversitesinin misafirleri başta olmak üzere, tüm kamu çalışanlarına ve diğer misafirlere açık olan Yahya Eren Konukevi’nin 48’i standart, 16’sı süit olmak üzere toplam 64 odası bulunmaktadır ve toplam yatak kapasitesi 128’dir. Bu odalar, televizyon, klima, mini bar, sıcak su ve internet bağlantısı ile beş yıldızlı otellerin konforuna sahiptir. Misafirlerimiz için kapalı ve açık otoparklarımız bulunmaktadır.

Kahvaltı, TV, mini bar, sıcak su, internet, açık ve kapalı otopark olanakları konuklarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Standart odalarımız iki tip olup; birinci tip standart odamız çift kişilik bir adet yatak bulundurmaktadır, ikinci tip standart odamız tek kişilik iki adet yatak bulundurmaktadır.

Süit odalarımız çift kişilik bir adet yatak bulundurmaktadır. Süit odalarda yatak odasından ayrı bir adet çalışma odası bulunmaktadır.

Güler yüzlü ve işinde uzman çalışanlarıyla Bitlis Eren Üniversitesi Yahya Eren Konukevi, “Bitlis’teki Evinizde” sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.

Adres :

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı PK:13000 Merkez/Bitlis 

Tel / Faks : +90434 222 91 52      Tel : +90434 222 00 00 - Dahili:1630
E-Posta : konukevi@beu.edu.tr   Web : konukevi.beu.edu.tr

Tüm Hakları Saklıdır © 2020